10 Ağustos 2012: Gösterime Giren Filmler

Haftanın filmleri arasında David Cronenberg'in yeni filmi Cosmopolis başı çekiyor....

Total Recall

Philip K. Dick’in romanından 1990 yılında Paul Verhoeven tarafından uyarlanan, başrolünde Arnold Schwarzenegger’in yer aldığı kült film Hollywood’un yeniden çevrim furyasına katılmış oldu. Douglas Quaid rolünün Colin Farrell’a devredildiği bu yeniden çevrimin yönetmeni Len Wiseman. Kadroda bulunan diğer isimler ise Kate Beckinsale, Jessica Biel, Bryan Cranston, John Cho ve Bill Nighy.

Cosmopolis

 Don DeLillo’nun aynı adlı romanından uyarlanan Cosmopolis, David Cronenberg’in beklenen filmi. İlk kez Cannes Film Festivali’nde seyirci ile buluşan filmin kadrosu  Robert Pattinson, Paul Giamatti, Juliette Binoche’dan oluşuyor.

Emergo

Yeni taşındıkları evde onları rahatsız edecek ruhlar temalı filmlere İspanyol sinemasından bir örnek.  Rodrigo Cortés’in senaryosunu yazdığı filmin yönetmeni Carles Torrens.

Ma Premiere Fois / My First Love

Esther Cornar ve Martin Cannavo’nun başrollerde olduğu film Marie-Castille Mention-Schaar’ın yazıp yönettiği bir aşk hikayesi…

Legends Of Valhalla: Thor

İzlanda yapımı bu animasyon Marvel’in çok bilinen çizgi roman karakteri Thor üzerine. İzlanda’nın ilk uzun metraj animasyon çalışması olan Thor, kendi ülkesinde 2011 yılında gösterime girmişti.

kategori:
haber

ilgili