6 Nisan 2012: Gösterime Giren Filmler

 Magnifico Presenza / Şahane Misafir İtalya’da 16 Mart’ta vizyona giren Ferzan Özpetek’in son filmi Şahane Misafir, ünlü bir aktör olmak için Roma’ya gelen bir pasta şefinin hikayesini anlatıyor. 2010 Cannes...

 Magnifico Presenza / Şahane Misafir

İtalya’da 16 Mart’ta vizyona giren Ferzan Özpetek’in son filmi Şahane Misafir, ünlü bir aktör olmak için Roma’ya gelen bir pasta şefinin hikayesini anlatıyor. 2010 Cannes ödül töreninde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü Javier Bardem ile birlikte alan Elio Germano ve Margherita Buy’ın kadrosunda bulunduğu filmdeki bir diğer isim ise Cem Yılmaz.

Mevsim Çiçek Açtı

Ali Levent Üngör’ün ilk sinema filmi olan Mevsim Çiçek Açtı, gurbette yaşayan bir aile üzerinden ilerleyerek kadına şiddete değiniyor. Kadroda  Turgay Tanülkü, Mehtap Bayrı, Onur Şan, Feriha Ecem Çalık ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

Ülkücüler

Halil Sarı ve Bilal Kalyoncu’nun yönetmenliğini yaptığı belgesel olan Ülkücüler, 80 darbesi sonrası ülkücü hareketini konu ediniyor.

Titanic 3D

James Cameron’un rekorlar kıran filmi Titanic RMS Titanic gemisinin batışının 100. yıl dönümü nedeniyle 3D versiyonu ile tekrar gösterime giriyor.

American Reunion

American Pie serisinin dördüncü filmi olan American Reunion / Amerikan Pastası: Buluşma orjinal kadrosu ile geri dönüyor.  Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg birlikte yazıp yönettiği filmin kadrosunda Jason Biggs, Tara Reid, Thomas Ian Nicholas, Eddie Kaye Thomas, Mena Suvari, Seann William Scott, Chris Klein ve Alyson Hannigan yer alıyor.

kategori:
haber

ilgili