Al Pacino’lu The Hunt Dizisinin Karakterleri Duyuruldu

The Hunt'tan yeni bilgiler...

Get Out filmiyle aranan yönetmen ve yapımcılardan olan Jordan Peele bu yıl The Twilight Zone ve Lovecraft Country dizilerinin yanı sıra The Hunt dizisini de hazırlatıyor. Amazon için hazırlanan bu dizinin başrolleri için Al Pacino ve Logan Lerman‘la anlaşılmıştı. 1977’de New York’ta geçen dizi Nazi avcılarını merkeze koyup yeni bir soykırım peşindeki Nazilerden intikam alınmasını konu alıyor. Slashfilm sitesi merakla beklenen dizinin karakterleriyle ilgili ilk bilgileri derledi.

  • Al Pacino, Meyer Offerman adlı adamı oynayacak. Offerman güçlü, gizemli bir adam, aynı zamanda Avcılar’ın lideri. Jonah’ın büyükannesi öldürüldüğünde Offerman, Jonah’la arkadaş olur, onu ekibine dahil edip eğitmeye başlar.
  • Logan Lerman, Jonah Heidelbaum adlı karaktere hayat verecek. Jonah dünyadaki yerini bulmaya çalışan genç bir adamken büyükannesi gözlerinin önünde vahşice öldürülür. İntikam açlığı yolunu Avcılar’la kesiştirir.
  • Jerrika Hinton, Millie Malone adlı karakteri oynayacak. Hinton geleceği çok parlak olan bir FBI ajanı. Hinton ayrıca bürodaki ilk siyahi kadınlardan birisi de. Ajan peşi sıra işlenen gizemli cinayetleri araştırdıkça Avcılar’a daha da yaklaşır.
  • Saul Rubinek, Murray Markowitz’i, Carol Kane, Mindy Markowitz’i oynayacaklar. Murray ve Mindy, Avcılar ekibinde yer alan, silah uzmanı olan iki kişi.
  • Tiffany Boone, Avcılar’ın ekibinde yer alan, güzel, sokağın dilinden anlayan, zeki bir kadın olan Roxy Jones’u oynayacak.
  • Louis Ozawa Changchien, Vietnam gazisi olan, daha sonra Avcılar’a dahil olan Joe Torrance’ı oynayacak.
  • Dylan Baker soğuk bir siyasetçi olan Biff Simpson’ı oynayacak.
  • Lena Olin, Avcılar ekibinin arkasındaki hayaletimsi figür, ekibin beyni Albay’ı oynayacak.
  • Ve Greg Austin fanatik bir genç olan Travis Leich’i oynayacak. Leich o denli fanatik ki çok geçmeden Nazilere dahil olacak, Naziler için bütün kirli işleri -cinayet dahil- yapmaya başlayacak.

Karakterler bu şekilde. Çekimlere bu yıl başlanacak, ilk sezon 10 bölümden oluşacak. Peele’nin yönetmenler arasında yer alıp almayacağı şimdilik belli değil. Dizi, Pacino’nun Angels in America’dan sonra TV’ye dönüş dizisi olacak. Aktör TV’ye sadece HBO filmleri için dönmüş, ilk dizisi Angels in America’dan sonra bir dizide yer almamıştı.

kategori:
haber

ilgili