Alejandro Gonzalez Inarritu Komedi Çekecek

Kariyeri boyunca hep dram çeken Inarritu'nun komedi türünde bir film çekeceği açıklandı....

En son “Biutiful”ı çekip sessizliğe gömülen Alejandro Gonzalez Inarritu’nun adı geçtiğimiz aylarda iki projeyle anıldı. Geçtiğimiz aylarda Inarritu’nun Hollywood’a geçtiğini ve yeni filmlerini Hollywood’un destekleri ile çekeceğini belirtmiştik. Önce Inarritu’nun başrolünde Leonardo DiCaprio ve Sean Penn’in olduğu “The Revenant” adındaki gerilim filmini çekeceğini açıklamıştık.

Fakat o ilk haberimizden sonra bu proje rafa kaldırıldı, şimdilik durumu meçhul. Bu projeden sonra yönetmenin “Flim-Flam Man”i (“Red Flag” olarak da geçiyor adı) çekeceği açıklandı. Sean Penn bu projeden haberdar olur olmaz yönetmeni arayıp projenin başrolünü istemiş, Inarritu da reddetmemişti. Şimdiyse Inarritu’nun komedi türünde bir film çekeceği açıklandı.

Kariyeri boyunca hep dram türünde filmler çeken Inarritu’dan komedi türünde bir film izleyecek olmak sevindirici. “Birdman” adındaki bu komedi filminin senaryosunu “Biutiful”ın senaristliğini üstlenen Armando Bo, Nicolas Giacobone ve Alexander Dinelarist kaleme aldılar. Filmin çekimleri mart ayında başlayacak.

kategori:
haber
Bakınız Twitter

ilgili