Bullhead’in Yönetmeni Michael R. Roskom Hollywood’a Geçiyor

"Rundskop/Bullhead" sadece başrol Matthias Schoenaerts'in yolunu açmadı. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen Michael R. Roskom'ın da ünlenmesini sağladı....

Belçika yapımı “Rundskop/Bullhead” sadece başrol oyuncusu Matthias Schoenaerts’in yolunu açmadı. Aynı zamanda filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen Michael R. Roskom’ın da ünlenmesini sağladı. Roskom yeni filmini Hollywood’ta çekecek. Hem de Darren Aronofsky ve Brad Pitt’in kanatları altında.

Geçen sene “The Tiger”dan bahsetmiştik. Filmi Aronofsky’nin yönetmesi, Pitt’in ve Angelina Jolie’nin de başrolü üstlenmesi bekleniyordu ama o ilk haberden sonra projeyle ilgili bir bilgi gelmedi. Bugün yapılan açıklamaya göre Aronofsky ve Pitt filmin sadece yapımcılığını üstlenecekler. Yönetmen koltuğu Roskom’a paslandı. Film John Valliant’ın aynı adlı kitabından uyarlanacak. Kitap Valliant’ın Sibirya’da kaplanlarla mücadelesine ve hayatta kalma savaşına odaklanıyor. Filmin senaristliğini Guillermo Arriaga üstlenmişti. Kısacası Roskom sağlam bir kadroyla çalışma şansını yakaladı.

kategori:
haber

ilgili