Casey Affleck, David Lowery’le Tekrar Çalışacak

Bu sene Sundance Film Festivali'nde gösterilen ve oldukça iyi eleştiriler alan bağımsız film "Ain't Them Bodies Saints"den sonra yönetmen David Lowery ile başrol oyuncusu Casey Affleck yollarını ayırmayacaklar....

Yeni bir yönetmen-oyuncu ortaklığı doğdu gibi görünüyor. Bu sene Sundance Film Festivali’nde gösterilen ve oldukça iyi eleştiriler alan bağımsız film “Ain’t Them Bodies Saints”den sonra yönetmen David Lowery ile başrol oyuncusu Casey Affleck yollarını ayırmayacaklar. Affleck, Lowery’nin yeni filmde de başrole kurulacak ve bu filmin yapımcılığını üstlenecek. Dram türündeki “Ain’t Them Bodies Saints” filminden sonra Lowery bu kez farklı bir türe, bilim-kurguya eğilecek. “To Be Two” adını verdiği bilim-kurgu filminin senaristliğini üstlenecek Lowery.
Film, yazar Paul Brooks’un “Into the Silent Land: Travels in Neuropsychology” adlı kısa öyküsünden uyarlanacak. Çekimlerin ne zaman başlayacağı açıklanmadı. Lowery’nin diğer projeleri ise şunlar: Robert Redford’un başrolünü üstleneceği “The Old Man and the Gun”, grafik roman uyarlaması “Torso” ve Disney’in “Pete’s Dragon”ı.
david_lowery_casey_affleck_a_l

kategori:
haber

ilgili