Christian Bale’den Yeni Bir Film

Christian Bale bu yaz Terrence Malick’in Knight of Cups’ında, kış ise Malick’in Lawless’ında rol alacak. Malick’in bu iki filmi uğruna Aronofsky’nin Noah’ını, Zack Snyder’ın Last Photograph’ını, Michael Mann’in Gold’unu,...

Christian Bale bu yaz Terrence Malick’in Knight of Cups’ında, kış ise Malick’in Lawless’ında rol alacak. Malick’in bu iki filmi uğruna Aronofsky’nin Noah’ını, Zack Snyder’ın Last Photograph’ını, Michael Mann’in Gold’unu, Clint Eastwood’un A Star Is Born’unu ve Spike Lee’nin Oldboy’unu reddettiğini daha önce belirtmiştik. Şimdi Bale bu filmden sonra çekeceği filmleri belirlemeye başladı.

Crazy Heart’la olumlu eleştiriler alan Scott Cooper yeni filmine hazırlanıyor. Cooper’ın yeni filmi Out of the Furnace adını taşıyor ve bir intikamı konu alıyor. Cooper filmin başrolü için Christian Bale’e teklif götürdü. Aynı vakitlerde senaryoyu Viggo Mortensen’e, Casey Affleck’e, Taylor Kitsch’e, Garrett Hedlund’a ve Channing Tatum’a da gönderdi. Mortensen’in cevabı henüz bilinmiyor. Mortensen teklifi kabul ederse filmin kötü karakterine hayat verecek. Affleck, Kitsch, Hedlund ve Tatum ise Bale teklifi kabul etmesi halinde canlandıracağı karakterin kardeşlerini oynayacaklar. Film, kardeşi vahşice öldürülen bir adamın (Bale) hapisten çıktıktan sonra intikamını almaya çalışmasını konu ediniyor. Filmde Robert Duvall da rol alacak. Filmin çekimleri bu kış başlayacak.

kategori:
haber

ilgili