Clint Eastwood American Sniper’ı Yönetebilir

Irak işgali devam ederken Chris Kyle adlı bir herif 250 Iraklıyı öldürür. Kyle, Irak’taki bu rezil deneyimlerini işgal sona erip Irak parçalandıktan sonra kitap haline getirir. Yakışıklı çocuk rollerinden...

Irak işgali devam ederken Chris Kyle adlı bir herif 250 Iraklıyı öldürür. Kyle, Irak’taki bu rezil deneyimlerini işgal sona erip Irak parçalandıktan sonra kitap haline getirir.

Yakışıklı çocuk rollerinden sıkılan Bradley Cooper da bu manyağı canlandırmak için harekete geçer. Filmin yapımcılığını da üstlenen Cooper yönetmenlik için Irak İşgali’ni haklı bulan Steven Spielberg ile görüşür ama Spielberg bütçe konusunda Warner Bros. ile anlaşamayınca filmden elini çeker. Bunun üzerine Cooper, Spielberg’le aynı politik görüşe sahip Clint Eastwood’un kapısını çalar. Şu sıralar müzikal filmi Jersey Boys’un çekimlerine hazırlanan, filmi 2014e yetiştirmeye çalışan Eastwood’un bu filmden sonra kotaracağı bir projesi bulunmuyor. Senaryo Eastwood’un içine sinerse American Sniper’ın yönetmenlik koltuğunda Eastwood’u görebiliriz.

Bakalım Eastwood teklifi kabul edecek mi?

kategori:
haber

ilgili