Denis Villeneuve, İki Filminin Başrollerini Belirledi: Adams ve Blunt

Kanada yapımı "Incendies" ile dikkatleri çekip Hollywood'a transfer olan, burada arka arkaya polisiye türündeki "Prisoners" ve psikolojik gerilim türündeki "Enemy" filmlerini yöneten Denis Villeneuve kariyerine bilim-kurgu türündeki "The Story...

Kanada yapımı “Incendies” ile dikkatleri çekip Hollywood’a transfer olan, burada arka arkaya polisiye türündeki “Prisoners” ve psikolojik gerilim türündeki “Enemy” filmlerini yöneten Denis Villeneuve kariyerine bilim-kurgu türündeki “The Story of Your Life” ile devam edecek. Filminin senaryosunu yazmaya devam eden Villeneuve filminin başrolü için Amy Adams’a teklif götürdü. Aktris doğal olarak teklifi kabul etti. Film, Ted Chiang’ın aynı adlı novellasından uyarlanacak. Senaryosu henüz tamamlanmadığından ne yazık ki filmin çekimlerine en erken 2015’te başlanabilecek. Büyük ihtimalle de 2016’dan önce filmi izleyemeyeceğiz.
amy-adams-man-of-steel
Villeneuve bu seneyse “Sicario” adını verdiği filminin çekimlerine başlayacak. “Sicario”nun başrolü için Emily Blunt ile anlaştı yönetmen. “Sicario”, Meksikalı uyuşturucu kartellerini merkeze alacak ve gerilim türünde olacak. Filmin çekimlerine bu yaz başlanacak. Gösterim tarihiyse 2015. Villeneuve’nin Jessica Chastain’li “American Darling” üzerinde çalıştığını, bu filmi de 2015’te çekmeyi planladığını belirtelim.

kategori:
haber

ilgili