Edgar Ramirez’den İki Film

Çekimlerine geçen sene başlanması planlanan ama kast sorunları yüzünden çekimlerine başlanamayan boks filmi Hands of Stone’un çekimleri bu yaz başlayacak. Filmde Al Pacino ile Gael Garcia Bernal’in başrolü paylaşmaları...

Çekimlerine geçen sene başlanması planlanan ama kast sorunları yüzünden çekimlerine başlanamayan boks filmi Hands of Stone’un çekimleri bu yaz başlayacak.

Filmde Al Pacino ile Gael Garcia Bernal’in başrolü paylaşmaları bekleniyordu. Lakin Pacino filmde rol almak istemedi, rol Robert De Niro’ya gitti. Bugün de Bernal’in filmde rol almayacağı, onun rolünü Hollywood’ta yavaş yavaş ünlenen Edgar Ramirez’in üstleneceği açıklandı. De Niro, Ray Arcel adındaki koçu, Ramirez, Robert Doran adındaki boksçuyu oynayacak. İkiliye Andy Garcia ve şarkıcı Usher eşlik edecek. Usher, “The Fighter”da Christian Bale’in hayat verdiği Sugar Ray Leonard’ı kotaracak, film Roberto Duran’ın maçlarına odaklanıyor.

Ramirez’in diğer filmi Beware the Night adını taşıyor. Başrolleri Ramirez ile birlikte Eric Bana ve Olivia Munn üstlenecekler. Çekimleri 20 mayısta başlayacak olan filmi Scott Derrickson yönetecek, Jerry Bruckheimer yapımcılığı üstlenecek. Film, Screen Games oyun şirketinin aynı adlı oyunundan uyarlanacak.

kategori:
haber

ilgili