Fantastic Four 2015’te Yeniden Başlıyor

2005'te ve 2007'de vizyona giren ilk iki "Fantastic Four" filminin ardından Fox, son yıllarda çok sık uygulanan bir yola girip üçüncü filmde seriyi yeniden başlatmaya karar vermişti....

2005’te ve 2007’de vizyona giren ilk iki “Fantastic Four” filminin ardından Fox, son yıllarda çok sık uygulanan bir yola girip üçüncü filmde seriyi yeniden başlatmaya karar vermişti. 2012’nin temmuz ayında yönetmenin Chronicle’dan tanıdığımız Josh Tank olacağı, senaryonun ise Jeremy Slater adlı henüz ilk senaryosunu kaleme alacak yeni bir senariste emanet edileceği açıklanmıştı. Ne var ki vizyon tarihiyle ilgili bir bilgi yoktu.

Bu durum bugünlerde değişti. Yeni Fantastic Four’un 6 Mart 2015’te vizyona gireceği açıklandı. Böylece film, 2015’te izleyeceğimiz “The Avengers 2”, “Justice League” gibi büyük çaplı süper kahraman filmleriyle de rekabet edecek. Hakları Fox’ta olan diğer Marvel yapımlarındaki gibi (mesela X-Men) tanınmış çizgi roman yazarı Mark Millar projede yaratıcı danışman olarak yer alacak. Henüz oyuncularla ilgili hiçbir açıklama yapılmadı ve vizyon tarihine hayli vakit olduğu düşünülürse bunun için bir süre daha bekleyeceğimizi söylemek yanlış olmaz.

kategori:
haber
Avatar

http://twitter.com/RobotGiskard

ilgili