Fox, The Martian’ın Başrolü İçin Matt Damon’ı İstiyor

Gelen haberlere göre Fox bu filmin başrolü için Matt Damon ile irtibata geçti. Aktörün filmde rol alıp almayacağı şu an için belli değil....

Daha çok senarist kimliğiyle tanınan Drew Goddard şu sıralar Netflix için “Daredevil”, Sony için “Sinister Six” uyarlamalarını hazırlamakla meşgul. Goddard, “Daredevil” mini dizisini de, “Sinister Six” filmini de yazıp yönetecek. Tabi önce hangisine başlayacağı belli değil. Goddard yoğun bir dönemden geçtiği için yönetmeyi planladığı “The Martian”dan elini çekmek zorunda kaldı. Gelen haberlere göre Fox bu filmin başrolü için Matt Damon ile irtibata geçti. Aktörün filmde rol alıp almayacağı şu an için belli değil. Film internette yayınlanan Andy Weir imzalı bir kitaptan uyarlanacak ve “Gravity”dekine benzer bir hikaye anlatacak: Bir astronot Mars’tayken bir sorunla karşılaşır. Bu sorunla birlikte astronotun hayatta kalma savaşı da başlar. Film astronotun dünyaya dönme çabalarını anlatacak.
MATT DAMON returns as the trained assassin Jason Bourne for the latest showdown in "The Bourne Ultimatum". Now, Bourne has only one objective: to go back to the beginning and find out who he was and who created him.

kategori:
haber

ilgili