George Clooney, Sandra Bullock ve Coen’lerle Çalışacak

George Clooney ile Sandra Bullock bu senenin en iyi yapımlarından "Gravity"de rol almışlardı. Bu filmden bir kaç sene sonra ikilinin tekrar aynı filmde yer alabilecekleri açıklandı....

George Clooney ile Sandra Bullock bu senenin en iyi yapımlarından “Gravity”de rol almışlardı. Bu filmden bir kaç sene sonra ikilinin tekrar aynı filmde yer alabilecekleri açıklandı. İkili, Warner Bros.’un hazırlattığı “Our Brand Is Crisis” adlı politik filminde yer alabilirler. Filmin başrolünü Bullock (henüz imzayı atmadığını belirtelim), yapımcılığını Clooney ile Grant Heslov, senaristliğini Clooney’nin rol aldığı “The Men Who Stare at Goats” filminin senaristlerinden Peter Straughn üstlenecek. Şimdilik filmi kimin yöneteceği belli değil. Film aynı adlı belgeselden uyarlanacak. Belgesel, Amerikan şirketinin Bolivya’nın başkanlık seçimlerine müdahil olup aday Gonzalo Sanchez de Lozada’nın seçilmesi için yürüttüğü kampanyayı konu alıyor.
George Clooney
Clooney cephesinden gelen diğer haberse Coen Kardeşlerle de ilgili. Kardeşler 2005 yılında “Hail Caesar” adını verdikleri bir komedi filmi çekeceklerini açıklamışlardı. Ama araya giren filmler yüzünden bu komedi filmi çekilememişti. Kardeşler bu projelerini önümüzdeki yıllarda çekebileceklerini, filmin başrollerini Clooney ve Tim Blake Nelson’a teslim ettiklerini ve filmin 1920’lerde geçip Shakespeare’in Jul Caesar adlı oyununu sergileyen bir kumpanyayı anlatacağını açıkladılar. Bu proje gerçekleşirse Coenler, Clooney ile üçüncü kez çalışmış olacaklar.

kategori:
haber

ilgili