Gösterime Giren Filmler: 19 Nisan 2013

23 nisan haftası olmasına rağmen bu kadar çok korku filmini gösterime sokan dağıtımcıların ne yaptığını anlamak imkansız......

Stolen / Suç Ortağı

Simon West’in yönettiği filmin başrol oyuncusu Nicolas Cage. Cage’e eşlik eden isimler Malin Akerman, Josh Lucas, Sami Gayle, Danny Huston ve M.C. Gainey.

Evil Dead / Kötü Ruh

’82 yapımı filmin yeniden çevrimi olan yapım Fede Alverez’in yönetmenliğinde çekildi. Sam Raimi ve Bruce Campell’ın yapımcılığını üstlendiği filmin oyuncuları i Jane Levy, Shiloh Fernandez, Lou Taylor Pucci, Jessica Lucas ve Elizabeth Blackmore.

Texax Chainsaw 3D / Teksas Katliamı

John Luessenhop’ın yönettiği film çekilen altıncı teksas katliamı filmi. ’74 yapımı orjinal filmde anlatılanların ardını ele alan filmin oyuncuları Alexandra Daddario, Dan Yeager, Trey Songz, Scott Eastwood, James MacDonald ve Thom Barry.

The Last Stand / Geçit Yok

Güney Koreli yönetmen Kim Jee-woon’un yönettiği filmin kadrosunda  Arnold Schwarzenegger, Genesis Rodriguez, Jaimie Alexander, Eduardo Noriega ve Forest Whitaker yer alıyor.

Finding Nemo / Kayıp Balık Nemo 3D

Pixar Stüdyoları’nın elinden çıkan 2004 yapımı Finding Nemo’nun 3D versiyonu bu hafta vizyona giriyor.

The Reef 2: High Tide / Cesur Balık 2

Mark A.Z. Dippe’nin yönettiği animasyon 2006 yapımı Cesur Balık’ın devamı. Türkçe seslendirme kadrosunda yer alan isimler Mazlum Kiper, Altuğ Yücel, Emin Yaraç, Sercan Gidişoğlu ve Erdem Çalışkan.

Bahar İsyancıdır

Oyuncular Kumpanyası’nın anlatıldığı ve Selma Köksal’ın yönettiği film tek kopya olarak Atlas Sineması’nda gösterime giriyor. Volga Sorgu Tekinoğlu, Selma Köksal, Çimen Turunç, Yıldıray Şahinler, Mahir Günşiray, Kemal Kocatürk ve Şeyda Terzioğlu filmde yer alan isimler.

Yabancı

İlk gösterimini 19. Adana Altın Koza Film Festivali’nde gerçekleştiren film Filiz Alpgezmen’in ilk uzun metraj çalışması. Başrollerde yer alan isimler ise Sezin Akbaşoğulları, Caner Cindoruk, Serkan Keskin ve Selen Uçer.

kategori:
haber

ilgili