Gray Man, Captain America’nın Yönetmenlerine Emanet

The Gray Man adlı uyarlama filmde yönetmen değişikliği yaşandı. Daha önceki haberlerimizde belirttiğimiz gibi projenin senaristliği ve yönetmenliği James Gray’e, başrolü ise Brad Pitt’e teslim edilmişti. Ama aylar önce...

The Gray Man adlı uyarlama filmde yönetmen değişikliği yaşandı.

Daha önceki haberlerimizde belirttiğimiz gibi projenin senaristliği ve yönetmenliği James Gray’e, başrolü ise Brad Pitt’e teslim edilmişti. Ama aylar önce Pitt filmde rol almaktan vazgeçmiş, projenin de geleceği belirsizleşmişti. Gelen haberlere göre Gray de filmde yer almaktan vazgeçmiş. Ondan boşalan yönetmenlik koltuğu ve senaristliği Captain America serisiyle dikkatleri çeken Joe ve Anthony Russo’ya teslim edildi.

Film, Mark Greaney’in kaleme aldığı aynı adlı casusluk romanından uyarlanacak ve Bourne’un izinden gidecek. Tıpkı Bourne serisi gibi avcıyken av haline gelen bir CIA ajanının peşindeki ajanları atlatıp canını kurtarmaya çalışmasına odaklanacak.

Yönetmen kardeşler bu filmi yüksek ihtimalle Captain America 3 filminden sonra, yani en erken 2016’da kotarabilecekler. Filmin beklenen hasılatı elde etmesi halinde bir üçlemeye dönüştürüleceğini de belirtelim.

kategori:
haber

ilgili