Guy Pearce, Strangeland’ten Ayrıldı, Black Mass’e Dahil Oldu

Avustralyalı aktör Guy Pearce Avustralya yapımı olan "Strangeland" filminde rol almayı geçtiğimiz sene kabul etmişti....

Avustralyalı aktör Guy Pearce Avustralya yapımı olan “Strangeland” filminde rol almayı geçtiğimiz sene kabul etmişti. Kim Farrant’ın yöneteceği filmde çocukları kaybolan bir çiftin Avustralya çöllerine uzanan arayışları anlatılacak. Filmde Avustralyalı oyuncular Hugo Weaving ile Nicole Kidman da başrollerde yer alacaklar. Projeden gelen son habere göre Pearce teklifi geri çevirmiş. Yapımcılar onun yerine Joseph Fiennes ile anlaştılar. Filmin çekimlerine bu sene başlanacak.

guy-pearce

Öte yandan Pearce’ın Johnny Depp’in başrolünü üstleneceği dönem/gangster filmi “Black Mass”e dahil olduğu açıklandı. FBI muhbiri, gangster Whitey Bulger’ın hayatına odaklanacak filmde Depp bu gangstere hayat verecek. FBI ajanını ise Joel Edgerton canlandıracak. Daha önce ajana Tom Hardy’nin hayat vereceği açıklanmıştı, ama aktör teklifi reddetti. Çekimlere mayısta başlanacak. Filmi Scott Cooper yönetecek.

kategori:
haber

ilgili