Hodejegerne’nin Yeniden Çevrimi İçin Düğmeye Basıldı

Geçtiğimiz haftalarda 2011 çıkışlı Norveç yapımı Hodejegerne’den bahseden bir yazıyı kaleme almıştım (yazı için bkz.: http://www.bakiniz.com/hodejegerne-zenginlik-ve-insanin-icindeki-bosluk/). O yazı yayınlandıktan bir süre sonra Hodejegerne filminin yeniden çevriminin hazırlıklarına başlandığı haberi geldi....

Geçtiğimiz haftalarda 2011 çıkışlı Norveç yapımı Hodejegerne’den bahseden bir yazıyı kaleme almıştım (yazı için bkz.: http://www.bakiniz.com/hodejegerne-zenginlik-ve-insanin-icindeki-bosluk/). O yazı yayınlandıktan bir süre sonra Hodejegerne filminin yeniden çevriminin hazırlıklarına başlandığı haberi geldi.

Headhunters adını taşıyacak olan yeniden çevrimin başrolü için aksiyon filmlerine sıkışıp kalan Mark Wahlberg’le anlaşıldı. Wahlberg, Hodejegerne’de Nikolaj Coster-Waldau’nun canlandırdığı karaktere hayat verecek. Yani Wahlberg’i bu kez kendisini savunan bir karakter de değil de saldıran bir karakterde izleyeceğiz. Yeniden çevrimin senaristliğini Henry’s Game’in senaryosuna imzasını atan Sacha Gervasi üstleniyor. Gervasi ayrıca bir ihtimal filmin yönetmenliğini de üstlenebilir. Yönetmen Morten Tyldum’un elinde sağlam bir aksiyon filmine dönüşen Hodejegerne’nin Gervasi’nin elinde bir ucubeye dönüşmemesini diliyoruz.

kategori:
haber

ilgili