Hugh Jackman Müzikalden Vazgeçmiyor

Victor Hugo’nun ölümsüz eseri Sefiller’in müzikal versiyonunda başrolü üstlenen Hugh Jackman tıpkı bu filmde ona eşlik eden Anne Hathaway gibi müzikal türünden vazgeçmeyecek ve bu türdeki iki filmde daha...

Victor Hugo’nun ölümsüz eseri Sefiller’in müzikal versiyonunda başrolü üstlenen Hugh Jackman tıpkı bu filmde ona eşlik eden Anne Hathaway gibi müzikal türünden vazgeçmeyecek ve bu türdeki iki filmde daha rol alacak.

Jackman’ın projesine geçmeden önce rol arkadaşı Hathaway’in Song One adı verilen müzikalin çekimlerini tamamladığını söyleyelim. Jackman’ın projesi ise Drowsy Chaperone adını taşıyor.

Film, Tony ödüllü aynı adlı oyundan uyarlanacak. Sefiller’in aksine dram türünde değil komedi türünde olacak bu film. Yani bu kez eğlenceli bir müzikalle karşımıza çıkacak Jackman. Aktör canlandıracağı karakteri de açıkladı. Latin bir aşığa; Aldolpho’ya hayat verecekmiş. Şimdilik filmi kimin yöneteceği bilinmiyor.

Jackman’ın diğer müzikal projesi ise The Greatest Showman on Earth. Bu filmi Michael Gracey yönetecek. Jackman amerikalı showman P.T. Barnum’a hayat verecek. Şu sıralar Chappie adlı bilim-kurgu/komedi filminde rol alan aktör önümüzdeki senelerde Wolverine serisinin üçüncü filminde de rol alacak.

kategori:
haber

ilgili