James Badge Dale Iron Man 3’de

Shane Black Iron Man serisinin son filmi için sağlam bir kadro kuruyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi filmin anti kahramanını Ben Kingsley üstlenebilir. Kingsley’in rolü Mandarin olabilirmiş, bu konu...

Shane Black Iron Man serisinin son filmi için sağlam bir kadro kuruyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi filmin anti kahramanını Ben Kingsley üstlenebilir. Kingsley’in rolü Mandarin olabilirmiş, bu konu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Guy Pearce ise bilim adamı Dr. Aldrich Killiam rolüyle karşımıza çıkacak. Jessica Chastain’e teklif edilen seksi bilim insanı Maya Hansen rolü Rebecca Hall’a teslim edildi. Robert Downey Jr, Don Cheadle ve Gwyneth Paltrow her zamanki rollerini bu filmde de kotaracaklar.

Variety’nin haberine göre filme James Badge Dale da dahil edildi. En son Shame ve The Grey’de izlediğimiz, gelecek sene Robert Zemeckis’in Flight’ında, Brad Pitt’li World War Z’de ve Johnny Depp’li The Lone Ranger’da izleyeceğimiz, filmografisinde The Departed, The Conspirator, 24 ve Lord of the Flies gibi başarılı yapımlar bulunan Dale böylelikle kariyerinin şimdilik en büyük bütçeli iki filminden birisinde rol almış olacak. Dale filmde Amerikan ordusunda görevli bir yarbay olan Eric Savin’e hayat verecek. Savin ülkesi uğruna canını veren ama bir süre sonra geliştirilmiş nano teknoloji sayesinden bir cyborg olarak dirilen birisi. Filmin çekimleri gelecek ay Kuzey Carolina’da başlayacak.

kategori:
haber

ilgili