Lost Souls ve Why Visit America: Noah Hawley ve Matthew Baker’dan Bir Film ve Bir Dizi

Hawley ve Baker ikilisinin yeni projeleri duyuruldu...
Noah Hawley

Şu sıralar Fox Searchlight çatısı altında Natalie Portman‘lı filmi Lucy in the Sky‘ın post prodüksiyonuna devam eden Noah Hawley beri yandan Legion‘ın final sezonu ve Fargo‘nun 4. sezonu üzerinde de çalışıyor. Legion bu yaz çekildikten sonra kışın Fargo‘nun çekimlerine başlanacak. Bu iki dizi ve film hazırlanadursun Hawley’nin Fox’taki yeni projeleri duyuruldu. Hawley, Matthew Baker‘la birlikte bir dizi ve bir film hazırlıyor.

Lost Souls adı verilen film, Searchlight için çekilecek. Hawley filmin yapımcılığıyla yetinecek. Filmin yönetmeni henüz belirlenmedi. Lost Souls, Baker’ın öyküsünden uyarlanacak, bazı bebeklerin ruhsuz doğduğu bir dünyada geçecek. Bebek bekleyen genç bir kadın çöldeki tuhaf bir tesise bebeğinin sağlıklı doğması umuduyla gönderilir, olaylar gelişir. Filmin çekim tarihi henüz belirlenmedi.

Hawley-Baker ikilisinin hazırladığı Why Visit America da Baker’ın öyküsünden uyarlanacak. Yazar Baker kariyerinde ilk kez senaryo yazacak. Dizi olarak hazırlanan bu projeyi FX kanalı yayınlayacak. Dizi, Amerika’nın yolunu kaybettiğini düşünen Teksas’ın bir kasabasının ülkeden ayrılmasını, fakat kimsenin bunu fark etmemesi üzerine Teksaslıların yeni özgürlüklerini yaşamlarını ve ilişkilerini yenileme amacıyla kullanmalarını konu alıyor.

kategori:
haber

ilgili