Meryl Streep & Robert De Niro (The Good House) Meryl Streep & Jeff Bridges (The Giver)

Aynı zamanlarda kariyerlerine başlayan, şimdilerde birisi berbat filmlerde rol alıp dururken diğeri iyi-kötü filmlerle dördüncü Oscar’ı kazanmaya çalışan, amerikan sinemasının medarı iftiharları Robert De Niro ile Meryl Streep üçüncü...

Aynı zamanlarda kariyerlerine başlayan, şimdilerde birisi berbat filmlerde rol alıp dururken diğeri iyi-kötü filmlerle dördüncü Oscar’ı kazanmaya çalışan, amerikan sinemasının medarı iftiharları Robert De Niro ile Meryl Streep üçüncü kez aynı filmde rol alacaklar.

robert de niro meryl streep

Bu iki oyuncuyu biraraya getirecek yapımsa The Good House. Bu film, Ann Leary’nin aynı adlı çok satan romanından Pulitzer ödüllü senarist/yazar Michael Cunnigham (The Hours) tarafından uyarlanacak.

Ne yazık ki henüz projeyi yönetecek isim belli değil. 78 yapımı The Deer Hunter’da döktüren De Niro ile Streep’in bu filmden yıllar sonra, 96da Marvin’s Room’da da rol aldığını, dolayısıyla The Good House’ın ikilinin üçüncü işbirliği olacağını belirtelim.

The Good House, Hildy Good’un (Streep) İngiltere’de yaşayan, emlak işiyle uğraşan eski sevgilisi Frank Getchell (De Niro) ile ilişkisini anlatacak ve kara komedi-dram türlerinde olacak.

Streep, usta aktör Jeff Bridges ile de çalışacak. Bridges’in başrolünü üstleneceği açıklanan The Giver’ın kadrosuna Streep ile birlikte Alexander Skarsgard, Cameron Monaghan ve Brenton Thwaites de katıldı. Filmi en son Salt’u kotaran Phil Noyce yönetecek. The Giver, aynı adlı gençlik edebiyatı ürünü romandan uyarlanacak. Kitapla ilgili daha geniş bilgi için bakınız.

kategori:
haber

ilgili