Mike Nichols Sinemaya Dönüyor

"The Graduate", "Closer", "Angel's in America" gibi dört dörtlük yapımlara imzasını atmış olan usta yönetmen Mike Nichols altı yıllık suskunluğunu bozacak gibi....

“The Graduate”, “Closer”, “Angel’s in America” gibi dört dörtlük yapımlara imzasını atmış olan usta yönetmen Mike Nichols altı yıllık suskunluğunu bozacak gibi. En son Tom Hanks, Philip Seymour Hoffman, Emily Blunt, Julia Roberts ve Amy Adams’lı “Charlie Wilson’s War” filmini kotaran Nichols bu filmden beri film yönetmiyordu. Henüz kesinleşmese de yönetmenin, Jonathan Tropper’ın kaleme aldığı “One Last Thing Before I Go” romanını perdeye aktaracağı söyleniyor.
nichols120312_560Paramount stüdyosunun Nichols ile görüşmelere devam ettiği, Nichols’ın projedeki yerinin henüz tam anlamıyla kesinleşmediği açıklandı. Filmin yapımcılığını J.J. Abrams ve şirketi Bad Robots üstlenecek. Nichols teklifi kabul ederse Abrams ile yirmi iki sene aradan sonra ikinci kez çalışacak. Abrams ile Nichols 1991’de Harrison Ford’lu “Regarding Henry”de çalışmışlardı, filmin senaryosunu Abrams kaleme almıştı.

kategori:
haber

ilgili