Olivia Wilde: DiCaprio’nun Eşi Rolü İçin Yaşlıymışım

Yetenekli aktris Olivia Wilde, film ve dizi kariyeriyle ilgili bazı açıklamalarda bulund. ...

Şu sıralar “Vinyl” dizisinde izlediğimiz yetenekli aktris Olivia Wilde katıldığı bir programda bazı filmleriyle ilgili açıklamalar yaptı. Açıklamalarını kısaca derledik.

rs_1024x759-160115162922-1024-jason-sudeikis-olivia-wilde-vinyl-premiere-011516

-Wolf of Wall Street: Yirmi sekiz yaşındayken “Wolf of Wall Street”in deneme çekimlerine katılan Wilde’a rol için fazla yaşlı ve sofistike olduğu söylenir. Rol kendisinden sadece beş yaş küçük olan Margot Robbie’ye teslim edilir. Fakat Scorsese, Wilde’ın deneme çekimindeki performansından çok etkilenir ve ona “Vinyl” dizisine dahil eder. Wilde, “Vinyl” için deneme çekimi yapmadığını söyledi.

-Cowboys and Aliens’ın Batışı: Daniel Craig ve Harrison Ford’lu western/bilim kurgu filmi “Cowboys and Aliens”ın gişede çakılmasına pek şaşırmamış. Fakat filmi sevdiğini, yönetmen Jon Favreau’nun çok iyi iş çıkarttığını söyledi Wilde.

-TV’deki İlk İşi: “Skin” dizisinden rol kapan Wilde bu dizisi için “Yaptığım en kötü iş. Diziden nefret ediyorum. Çok kötü,” diyor. Zaten dizi de üçüncü bölümünden sonra kaldırılmıştı.

-House: Wilde beş sezonunda yer aldığı “House M.D.” dizisinde oynamanın zor olduğunu, tıbbi terimli diyalogları söylerken bazı zamanlarda oyunculuk yapmayı unuttuğunu, diyaloglar yüzünden bazen gözünün seğirdiğini söyledi.

kategori:
haber

ilgili