Scorsese; De Niro, DiCaprio ve Pitt’i Yönetecek

Şu sıralar bir yandan “Silence” filminin ön hazırlıklarıyla, diğer yandan HBO’da yayınlanacak, 80’lerin Rock’N’Roll dünyasına odaklanacak isimsiz dizinin pilot bölümünün çekimleriyle meşgul olan Martin Scorsese onca projesine bir film...

Şu sıralar bir yandan “Silence” filminin ön hazırlıklarıyla, diğer yandan HBO’da yayınlanacak, 80’lerin Rock’N’Roll dünyasına odaklanacak isimsiz dizinin pilot bölümünün çekimleriyle meşgul olan Martin Scorsese onca projesine bir film daha ekledi.

de niro scorsese dicaprio

Bizleri çok heyecanlandıran bu proje ne yazık ki bir yandan da üzdü. Şimdilik adı açıklanmayan proje, Robert De Niro (“Casino”dan sonra ilk kez yönetmenin bir filminde rol almış olacak), Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’i (hem iki aktörle, hem de yönetmenle ilk kez çalışacak) bir araya getirecek. Üzücü tarafı ise bu filmin kısa metraj olması.

Kaç dakika olacağı açıklanmadı. “The Wolf of Wall Street” ve “Boardwalk Empire”ın senaristi Terence Winter’ın kaleme alacağı bu filmin çekimlerine bu sene başlanacak. Kumarhaneleri (daha doğrusu Melco-Crown Entertainment kumarhanelerini) konu alan film, gelecek sene gösterilecek (sinemalarda mı, TV’de mi, festivalde mi gösterilir, bilemiyoruz).

kategori:
haber

ilgili