Spider-Man Cephesinden Son Haberler

Sony Pictures, Spider-Man'in etinden sütünden yararlanmaya devam edecek. Yeni serinin ikinci filmi "Amazing Spider-Man 2" Amerika'da mayıs ayında gösterime girecek. Ekip üçüncü filmin hazırlıklarına başladı. ...

Sony Pictures, Spider-Man’in etinden sütünden yararlanmaya devam edecek. Yeni serinin ikinci filmi “Amazing Spider-Man 2” Amerika’da mayıs ayında gösterime girecek. Ekip üçüncü filmin hazırlıklarına başladı. Kadro üçüncü filmde de bozulmayacak; Mark Webb yönetmeye, Andrew Garfield ile Emma Stone başrolleri üstlenmeye devam edecekler. Üçüncü filmin hazırlıkları sürerken (10 Haziran 2016’da gösterileceğini belirtelim)
amazing-spider-man-2
Sony’nin yeni projeleri açıklandı. Hemen bunlara bir göz atalım:

  • Spider-Man 3’de karşımıza çıkan Venom solo maceralarına kavuşacak. Yani 2005’te duyurulan “Venom” filmi sonunda çekilebilecek. Venom’un solo macerasında Örümcek’e yer verilip verilmeyeceğini bilemiyoruz. Filmi “Amazing Spider-Man”in senaristleri Alex Kurtzman, Roberto Orci ve Ed Solomon kaleme alacaklar, Kurtzman yönetecek. S-M 3’de Venom’u canlandıran Topher Grace’in durumu muallakta. Belki karaktere başka bir oyuncu hayat verir.
  • Kurtzman, Orci ve Jeff Pinkner, “Amazing Spider-Man 3″nin senaryosunu kaleme almaya başlamışlar. Filmin çekimlerine 2015’te başlanacak.
  • Şu sıralar Marvel-Netflix için 13 bölümlük “Daredevil” mini-dizisini kaleme alan Drew Goddard, Sony için “The Sinister Six” uyarlamasını yazıp yönetecek. Bu çizgi-roman, Örümcek’in düşmanları olan Kum Adam, Akbaba, Elektro, Hobgoblin, Venom ve Mysterio’dan oluşan “ölüm grubu”na odaklanıyor. Film bu düşmanlar arasındaki mücadeleye odaklanacak.
  • Yeni Örümcek Andrew Garfield dördüncü filmde karaktere hayat vermeyebilir. Garfield, Sony ile yaptığı kontratın üçüncü filmle biteceğini, bir film daha çekmenin kendisine göre olmadığını, bu yüzden dördüncü filmde rol almayı düşünmediğini belirtti. Rol alıp almayacağını zaman gösterecek. Serinin dördüncü filmi 4 Mayıs 2018’de gösterime girecek.
kategori:
haber

ilgili