Star Trek 3’nin Çekimlerine 2014’te Başlanacak

Star Trek Into Darkness’ın başrol oyuncusu Zachary Quinto’nun yaptığı kısa açıklamaya göre Paramount stüdyosu serinin üçüncü ve muhtemelen son filminin çekimlerine 2014’te başlamayı planlıyor. Serinin ikinci filminin dünya çapında...

Star Trek Into Darkness’ın başrol oyuncusu Zachary Quinto’nun yaptığı kısa açıklamaya göre Paramount stüdyosu serinin üçüncü ve muhtemelen son filminin çekimlerine 2014’te başlamayı planlıyor.

star trek quinto

Serinin ikinci filminin dünya çapında elde ettiği 444 milyon dolarlık gişeden sonra Paramount filmi gelecek sene ve epey hızlı bir şekilde çektirmek istiyor. Paramount’ın filmi 2014’te ve hızlı çektirmek istemesinin nedeni J.J. Abrams’ın bir başka uzay filmi, Star Wars’u da çekecek oluşu. Paramount, Abrams Star Wars: Episode 7’nın çekimlerinden önce yönetmenin Star Trek üçlemesini bitirmesini istiyor. Abrams da bu sene yaptığı röportajlarında seriyi bitirmek istediğini, daha önce aynı anda bir kaç projeyle uğraştığından kendisi için hem Star Trek, hem de Star Wars filmleriyle uğraşmanın sorun olmayacağını dile getirmişti. Gene de henüz hiçbir şeyin kesinleşmediğini ve aktörün açıklamalarının Paramount tarafından doğrulanmadığını belirtmek gerek.

Seride Spock karakterine hayat veren Quinto, Abrams’ın Star Wars’unun ilgisini çekmediğini de açıkladı.

kategori:
haber

ilgili