Steven Soderbergh’in Filminde de Oyuncu Değişikliği

Steven Soderbergh’in yeni filminden geçtiğimiz haftalarda bahsetmiştik. Scott Z. Burns’ün senaryosunu yazmaya devam ettiği projenin ismi önce The Bitter Pill olarak belirlenmiş, ardından değiştirilip Side Effects halini ismini almıştı....

Steven Soderbergh’in yeni filminden geçtiğimiz haftalarda bahsetmiştik. Scott Z. Burns’ün senaryosunu yazmaya devam ettiği projenin ismi önce The Bitter Pill olarak belirlenmiş, ardından değiştirilip Side Effects halini ismini almıştı.

Film psikolojik gerilim türünde olacak ve başrolde Blake Lively, Jude Law, Catherine Zeta-Jones ve giderek yönetmenin favorisi haline gelen Chaning Tatum rol alacak. Lakin bugün basına yansıyan haberlerde Lively’nin filmden ayrıldığı belirtiliyordu. Soderbergh hızlı davranıp Lively’nin yerine bu yılın en popüler ve yetenekli aktrislerinden olan Rooney Mara’yı dahil etti. Sorunlu Lisbeth Salander rolünden sonra Mara tekrar sorunlu bir kadına hayat verecek.

Mara’nın canlandıracağı genç kadının hayatına tam bir kaos hakim. Psikologu (Law) ile yatan kadın tam bir uyuşturucu müptelası. Kocası da (Tatum) hapisten çıkmak için gün sayıyor. Film bu üç kişi ve bir doktor (Zeta-Jones) arasındaki gerilimli olayları anlatacak. Filmin çekimlerine nisan ayında başlanacak ve film gelecek sene vizyona girecek.

kategori:
haber

ilgili