Transcendence’ın Kadrosuna Morgan Freeman Dahil Oldu

Christopher Nolan'ın Batman üçlemesinde rol alan Morgan Freeman üçlemenin görüntü yönetmenliğini üstlenen Wally Pfister'la dördüncü kez çalışacak gibi görünüyor. ...

Christopher Nolan’ın Batman üçlemesinde rol alan Morgan Freeman üçlemenin görüntü yönetmenliğini üstlenen Wally Pfister’la dördüncü kez çalışacak gibi görünüyor. Pfister’ın ilk yönetmenlik denemesi olan “Transcendence”ın kadrosuna usta aktör Freeman da dahil oldu.
morgan-freeman
Daha önce belirttiğimiz gibi filmde Johnny Depp, Paul Bettany (“The Tourist”ten sonra ikinci kez Depp ile çalışacak), Kate Mara ve Rebecca Hall rol alacak, Christopher Nolan ve eşi Emma Thomas filmin yapımcılığını üstlenecekler. Filmin çekimlerine gelecek ay başlanacak ve bir aksilik çıkmazsa filmi 25 Nisan 2014’te izleyebileceğiz. Bu arada Nolan’ın yeni filmi “Interstellar”ın çekimlerinin “Transcendence”ın çekimlerinden sonra başlayacağını belirtelim. Pfister’ın görüntü yönetmenliğine dönüp Nolan’la tekrar çalışıp çalışmayacağı belli değil. Büyük ihtimalle Nolan kendisine başka bir görüntü yönetmeni bulacak.

kategori:
haber

ilgili