X-Men: Apocalypse’ın Yönetmeni Belli Oldu

Uzun soluklu X-Men serisinin ilk iki bölümüne imzasını atan Bryan Singer üçüncü filmi yönetmek yerine Warner Bros. için daha sonra bir facia olarak hatırlayacağımız Superman Returns'ü yönetmeyi tercih etmişti....

Uzun soluklu X-Men serisinin ilk iki bölümüne imzasını atan Bryan Singer üçüncü filmi yönetmek yerine Warner Bros. için daha sonra bir facia olarak hatırlayacağımız Superman Returns’ü yönetmeyi tercih etmişti. O iki filmden sonra Singer çekilen filmlere sadece yapımcı ve senarist kimlikleriyle katkıda bulunmuştu. Ta ki bu sene tamamlanan, gelecek yaz gösterilecek X-Men: Days of Future Past’e kadar. Bu filmle Singer, X-Men evrenine döndü.
bryan-singer-x
Karakterlerin yaşlı halleriyle genç hallerini aynı filmde buluşturan bu gişe filminin devamını çok beklemeyeceğiz. “Prequel” serisinin üçüncü filminin 27 Mayıs 2016’da vizyona gireceği ve filmin adının X-Men: Apocalypse olduğu açıklandı. Singer bu kez koltuğu başkasına devretmeyecek. Bu filmi de yönetecek. Filmle ilgili yapılan ilk açıklamada filmin genç Magneto ile genç Xavier’e odaklanacağı, Michael Fassbender ile James McAvoy’ın bu filmde de rol alacakları belirtildi. Karakterlerin yaşlı hallerine yer verilmeyecek. Wolverine’in bu filmde de görünüp görünmeyeceğini şimdilik bilmiyoruz. Tabi First Class’taki diğer karakterlerin de durumları açıklanmadı.

kategori:
haber

ilgili