Yeni RoboCop Belli Oldu: Joel Kinnaman

1987 tarihli Paul Verhoeven'in RoboCop'ının yeniden yapımını Brezilyalı yönetmen Jose Padilha üstlendi. Padilha, Robocop'ı Joel Kinnaman olarak belirledi....

Uzun süredir yönetmen olarak Darren Aronofsky ve başrol olarak Michael Fassbender adının geçtiği projede yeni RoboCop’ın adı artık belli oldu; Joel Kinnaman. Filmlerde genelde arka plan rolleriyle yer alan Kinnaman, The Killing dizisi ile yavaş yavaş sivrilmeye başlamıştı. The Girl with the Dragon Tattoo, The Darkest Hour ve Safe House Kinnaman’ın rol aldığı filmlerden bazıları.

1987 tarihli Paul Verhoeven’in RoboCop’ının yeniden yapımını ise Brezilyalı yönetmen José Padilha üstleniyor. Padilha’nın belirttiği kadarıyla yeni RoboCop, eski versiyonu ile aşağı yukarı benzer çizgilere sahip olacak. Filmin tam konusu ve diğer oyuncular için biraz daha beklememiz gerekecek çünkü projenin beyazperdeye gelmesi 2013’ten önce olmayacak.

Açıkçası Aronofsky ve Fassbender isimleri ile heyecanlandıktan sonra Padilha ve Kinnaman ile biraz durulmuş gibi görünüyor ortalık. Beklentileri küçültmeden ilk karelerin elimize ulaşmasını beklemekten başka bir yol görünmüyor şimdilik.

kategori:
haber

ilgili