24.Bond Filminin Ayrıntıları Açıklandı

TSİ saatiyle 13.00’te Sam Mendes, Londra’daki Pinewood Stüdyosu’nda basının karşısına çıktı ve kendisinin ikinci, serinin yirmi dördüncü filmiyle ilgili ayrıntıları açıkladı. Biz de Twitter hesabımızdan bu ayrıntıları sizlere aktardık....
spectre

TSİ saatiyle 13.00’te Sam Mendes, Londra’daki Pinewood Stüdyosu’nda basının karşısına çıktı ve kendisinin ikinci, serinin yirmi dördüncü filmiyle ilgili ayrıntıları açıkladı. Biz de Twitter hesabımızdan bu ayrıntıları sizlere aktardık. Oradaki bilgileri daha derli toplu bir şekilde siteye de dahil edelim dedik. Filmin çekimlerine bu pazartesi Londra’daki Pinewood Stüdyosu’nda başlanacak. Çekimler Mexico City, Roma, Fas, Sölden, Obertilliach ve Avusturya’da devam edecek. Filmi 6 Kasım 2015’te izleyebileceğiz.

-Filmin ismi “Spectre” oldu. Bu isim, Bond hayranlarına yabancı gelmeyecektir. Spectre, Bond’un düşmanı Blomfield’ın kurduğu, Illuminati’yi hatırlatan bir örgüttür. 24.filmde bu örgüte tekrar odaklanılacak.

-Filmin oyuncu kadrosu ve karakterleri şöyle: Daniel Craig (James Bond), Ralph Fiennes (M), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner), Naomie Harris (Eve Moneypenny), Christoph Waltz (Oberhauser), Dave Bautista (Hinx), Andrew Scott (Denbigh), Monica Bellucci (Lucia Sciarra) ve Lea Seydoux (Madeleine Swann). Filmin kötülerine Waltz ile Bautista; Bond kızlarına Bellucci ile Seydoux hayat verecekler. Scott ise MI6 ajanı rolünde karşımıza çıkacak.

-Filmin görüntü yönetmenliğini “Interstellar” ile ustalığını tekrar kanıtlayan Hoyte Van Hoytema üstlenecek. Senaristlerse “Skyfall”u yazan John Logan, yıllardır Bond serisini destekleyen Neil Purvis ve Robert Wade. Müzikler Thomas Newman’a emanet edildi.

james bond spectre poster

kategori:
haber

ilgili