24: Jack Bauer’in Dönüşü

Oldukça başarılı 8 sezonluk bir serinin ardından münasip bir film ile sonuçlandırılmak istenen 24’ün çekimleri 2012 yılının Nisan ayında başlıyor. Özellikle sıkı takipçileri, dizi sona erdiğinde ana karakter olan...

Oldukça başarılı 8 sezonluk bir serinin ardından münasip bir film ile sonuçlandırılmak istenen 24’ün çekimleri 2012 yılının Nisan ayında başlıyor. Özellikle sıkı takipçileri, dizi sona erdiğinde ana karakter olan Jack Bauer’e son bir elveda diyememenin acısını yaşamışlardı.

Filmin senaryosunu Live Free or Die Hard ve Unstoppable’dan tanıdığımız, Total Recall ve The Wolverine gibi filmler ile daha da tanıyacağımız aksiyon üstadı Mark Bomback yazacak. 2013 yılında vizyona girmesi beklenen film, hem seriye yabancı olan izleyiciyi hem de sadık takipçilerini tatmin etmek durumunda. Projenin arkasında efsane yapımcı Brian Grazer varken daha azını beklememek gerekir. Bir aralar Tony Scott isminin telaffuz edildiği yönetmenlik koltuğu henüz boş durumda. Birkaç ay içerisinde netlik kazanması beklenen bu durumdan sonra çekimler için engel kalmamış olacak. Sıkı tutunup 2013 yılını beklemekten başka yol yok şuanda. Özleyenler ve merak edenler için 24 dizisinden kolaj bir video sunuyoruz sizlere.

kategori:
haber