8 Mart Cuma: Gösterime Giren Filmler

Haftanın filmleri arasında Terrence Malick'in To The Wonder'ı da var....

To The Wonder / Aşkın İzleri

Terrence Malick’in son filmi olan yapımda Ben Affleck ve Olga Kurylenko başrolde yer alırken, Rachel McAdams ve Javier Bardem de kadrodaki diğer isimler. Kadın – erkek ilişkisini fedakarlık ve ihanet üzerinden anlatan film ABD’den önce ülkemizde vizyona giriyor.

Oz: The Great and Powerful / Muhteşem ve Kudretli Oz

L. Frank Baum’un birçok dile çevrilmiş ve daha öncede beyazperdeye uyarlanmış romanı bu sefer Mitchell Kapner ve David Lindsay-Abaire tarafından uyarlandı. Sam Raimi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmde James Franco,  Mila Kunis, Rachel Weisz ve Michelle Williams rol alıyor.

You Will Meet a Tall Dark Stranger / Uzun Boylu Esmer Adam

Bir yıl gecikmeli gösterime giren Woody Allen’ın yönettiği filmin kadrosunda Naomi Watts, Anthony Hopkins, Josh Brolin, Antonio Banderas ve Freida Pinto yer alıyor.

Elles / Kadınlar

Temel ahlak kurallarını irdeleyen filmin yönetmeni Malgorzata Szumowska, başrol oyuncusu ise Juliette Binoche.

Eve Dönüş: Sarıkamış 1915

I. Dünya Savaşı sırasında Sarıkamış cephesinde yaşananların anlatıldığı filmin yönetmeni Alphan Eşeli. Oyuncular ise Uğur Polat, Nergis Öztürk ve Serdar Orçin.

Gelmeyen Bahar

Beyza Şekerci, Orhan AlkayaAyşe Kökçü, Ayten Uncuoğlu’nun rol aldığı,  Emrah İpek Erdoğan’ın yönettiği film töre cinayetleri ve kadına şiddet odaklı.

kategori:
haber

ilgili