Acımasız Terminatör Melek Oldu!

Acımasız Terminatör Melek Oldu!

Arnold Schwarzenegger bu aralar beyaz perdeye kesin dönüş sinyalleri veriyor. California valiliği görevini bıraktığından beri yavaş yavaş film sektörüne tekrardan sokulmaya başlayan Schwarzenegger, artık yan ve ufak tefek rollerden sıyrılarak, başrol oyunculuğuna geri dönüyor gördüğümüz kadarıyla.

Act of Valor’u da üretecek olan Hollywood’un yeni ikilisi Mike McCoy ve Scott Waugh’un Black Sands (birkaç gün içerisinde Black Sunday olarak projenin adı değişecek) isimli aksiyon-fantezi filminde başrol oynayacak olan Arnie’nin karakteri kendi deyimi ile ‘bir çeşit melek’. Filmin senaryo için ilk karalamaları aksiyon tarzında olacağı ve bir silah kaçakçısına karşı tek başına savaşan bir adamın hikayesi olacak-idi. Hikayeyi ve gül yüzlü melek Arnold’u düşününce, haliyle eline makinalı tüfek almış bir melek hayal edemiyoruz aklımızda. Bu yüzden senaryoda birkaç değişiklik olması muhtemel, ki sonuçta ölümsüz Arnold bu bahsettiğimiz silah tüccarları ile nasıl bir mücadeleye girecek ve bu savaşta ne gibi bir rol üstlenecek merak konusu bir mevzu. Projeye fantezi boyutunu sokan da Arnie’nin ta kendisi bu arada.

Çok uzun süredir beyaz perdeden uzak olan ve kendisini resmen özleten aktörü, önümüzdeki senelerde daha çok projenin içinde göreceğiz. Black Sunday’in vizyon tarihi ise 2013.


Leave a Reply