Alice 2’nun Çekimlerine Başlandı, Karayip Korsanları Ertelendi

Şu sıralar "Black Mass"de FBI muhbiri/mafya babasına hayat veren Johnny Depp aynı anda bol makyajlı, eksantrik karakterlerinden Çılgın Şapkacı'yı da tekrar canlandırıyor....

Şu sıralar “Black Mass”de FBI muhbiri/mafya babasına hayat veren Johnny Depp aynı anda bol makyajlı, eksantrik karakterlerinden Çılgın Şapkacı’yı da tekrar canlandırıyor. “Alice in the Wonderland”in devam filmi olan “Through the Looking Glass”in çekimlerine başlandı. 2016 yılının yazında izleyeceğimiz bu filmde kadronun korunduğunu belirtelim. Mia Wasikowska, Alice’e; Helena Bonham Carter ise Kızıl Kraliçe’ye ikinci kez hayat veriyorlar. Onlara Sacha Baron Cohen ve Rhys Ifans’ın eşlik ettiklerini belirtelim. James Bobin’in yönettiği filmde Tim Burton yapımcılıkla yetiniyor.
alice-in-wonderland
Öte yandan Disney’in diğer serisi olan “Karayip Korsanları”nın beşinci halkası “Dead Man No Tales”ın çekimlerinin tekrar ertelendiği açıklandı. Disney, Depp’in yoğunluğundan ve kaleme alınan senaryoyu beğenmediğinden filmi 2015’ten 2016’ya ertelemişti. Gelen haberlere göre filmin gösterim tarihi 2016’dan 7 Temmuz 2017’ye ertelendi. Bu da çekimlere 2015’in sonlarından önce başlanmayacağı anlamına geliyor. Böylelikle dördüncü filmle beşincisi arasındaki ara altı sene olacak. 2017’nin mayısında Rian Johnson’ın Star Wars filminin de gösterime gireceğini belirtelim. Beşinci filmi “Kon-Tiki”nin yönetmenleri Joachim Ronning ile Espen Sandberg yönetecekler. Depp’e kimlerin eşlik edeceği ise bilinmiyor.

kategori:
haber

ilgili