Kategoriler
haber

Amy Adams Hırslı Bir Sanatçıyı da Oynayacak

Son bir kaç senede yükselişe geçen ve sağlam performanslara imza atan Amy Adams’ı ilerleyen aylarda Paul Thomas Anderson’ın merakla beklenen The Master’ında, yeni Superman uyarlaması Man of Steel’de ve Jack Kerouac’ın romanından uyarlanan On the Road’ta izleyeceğiz.

Bu filmlerin çekimlerini bitiren Adams, Clint Eastwood ve Justin Timbarlake ile başrolü üstleneceği Trouble with the Curve filminde rol almaya hazırlanıyor. Bu filmden sonraysa Charlie Kaufman’in senaryosunu yazdığı, Spike Jonze’ın yönetmenliğini üstleneceği henüz ismi açıklanmayan filmde başrolü Carey Mulligan’la paylaşacak.

Adams’ın aktör Steve Martin’in yazdığı “An Object of Beauty” adlı romanından uyarlanacak olan sinema filminde başrolü üstleneceği de açıklandı. Filmin yönetmeni de, senaristi de henüz belirlenmedi. Dolayısıyla bu uyarlamanın vizyona girmesi için kitabı okuyanların ve filmi merak edenlerin biraz beklemesi gerekecek. Kitap hırslı bir kadın karakter üzerinden New York’un entrika dolu sanat dünyası anlatılmakta.

Bir cevap yazın