Batman vs Superman’in Müzikleri Hans Zimmer’dan

Şu sıralar senaryosu hızla kaleme alınan yeni Superman filmi Batman vs. Superman cephesinden yeni bir haber geldi. Pek de sürpriz bir gelişme olmasa da paylaşalım istedik: Man of Steel’in...

Şu sıralar senaryosu hızla kaleme alınan yeni Superman filmi Batman vs. Superman cephesinden yeni bir haber geldi. Pek de sürpriz bir gelişme olmasa da paylaşalım istedik: Man of Steel’in müziklerini hazırlayan ve genelde olumlu eleştiriler alan Hans Zimmer ikinci filmin de müziklerini yapacak.

Belirttiğimiz gibi pek de sürpriz bir gelişme değil. Zimmer’ın ayrıca Christopher Nolan’ın yeni bilim-kurgu / ilk uzay filmi Interstellar’ın da müziklerini hazırlayacağını belirtelim. Usta bestecinin Karayip Korsanları 5’in müziklerini yapıp yapmayacağı şu an için kesin değil.

Batman vs. Superman cephesinden iki haber daha verelim. Christopher Nolan ile Emma Thomas’ın filmle ilişkilerini kestiklerini, yani filmin yapımcılığını üstlenmeyeceklerini, Lex Luthor’ı Bryan Cranston’ın canlandırıp canlandırmayacağının da henüz kesinleşmediğini belirtelim. Batman vs. Superman Temmuz 2015’te gösterime girecek.

kategori:
haber