Berlinale’den Heyecan Verici Panorama Filmleri


Berlinale 2016 yılında Panorama bölümünde yer alacak filmlerden bir bölümünü açıkladı. Listede sinefillerin merakla beklediği yeni yapımlar var.
Rebecca Miller’ın, Greta Gerwig, Ethan Hawke ve Julianne Moore’un oynayacağı yeni filmi Maggie’s Plan, Avrupa premiere’ini festivalde yapacak.
John Michael McDonagh’ın War on Everyone’ı dünyada ilk kez Berlinale’de gösterilecek. Filmde Michael Pena, Alexander Skarsgard ve Theo James rol alıyor.
David Farr ilk yönetmenlik denemesi The Ones Below’da Clemence Poesy ve David Morrissey’e rol vermişti. Bu film de ilk kez Berlin’de gösterilecek.Maggie’s Plan
Olivier Ducastel ve Jacques Martineau’nun Théo et Hugo dans le même bateau (Paris 05:59), Bouli Lanners’ın Les Premiers, les Derniers (The First, the Last), Zrinko Ogresta’nın S one strane, Udi Aloni’nin Junction 48, Tomáš Weinreb ve Petr Kazka’nın Já, Olga Hepnarová, Elita Zexer’in Sand Storm’u da ilk kez Berlin’de gün yüzü görecek. Faslı Hicham Lasri Starve your Dog, ganalı Kelly Daniela Norris de Nakom’la Berlin’e dönecek.

Festival 11 Şubat’ta Coen Kardeşlerin Hail Caeser’ıyla başlayacak.