Blood Ties’ın Çekimleri İçin Gün Sayılıyor

Blood Ties’ın Çekimleri İçin Gün Sayılıyor

Fransız aktör-senarist-yönetmen Guillaume Canet’nin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği Blood Ties’ın çekimlerine 30 Nisanda New York’ta başlanacak. İngilizce olarak çekilecek filmde Marion Cotillard, Zoe Saldana, James Caan, Noah Emerich, Mila Kunis, Billy Crudup, Clive Owen rol alacaklar.

Canet kadrosuna bugün de Bullhead ile ünlenen ve gelecek ay Cannes’da gösterilecek Rust & Bone’da başrolü üstlenen Matthias Schoenaerts, Lili Taylor ve The Wire ile adından söz ettiren Domenick Lombardozzi’yi dahil etmeyi başardı.

Daha önce belirttiğimiz gibi “Blood Ties” Fransız yapımı Les liens du sang’in yeniden çevrimi olacak. Konusu ise şu şekilde: Komiser François, cinayetten 10 yıl hüküm giymiş kardeşi Guillaume’un hapisten çıktığını öğrenir. Polis ve ağabeyi arasında duygusal bir karşılaşma olmasa bile, ikisi de geçmişi unutmak istemektedir. Guillaume hayatını düzene sokmaya çalışır, François ise ona yardım etmek için elinden geleni yapar. Ama gerçeklerden ve eski kavgalardan kurtulamazlar.


Leave a Reply