Bryan Cranston’lı FilmlerSon zamanlarda adından en çok söz ettiren oyuncuların başında geliyor Bryan Cranston. 52 yaşından sonra popülerleşen oyuncu, Breaking Brad dizisiyle 3 kez Emmy ödülünü kucaklamıştı. Bu diziden sonra fark edilen oyuncunun şu sıralar altın dönemini yaşadığını söyleyebiliriz. Oyuncu, Walter H. White rolünü 4.sezonda da oynayacak. Ayrıca Hollywood’un da radarına girmeyi başardı. Ardı ardına projelerde yer alıyor.

Önce çekimlerini bitirdiği filmlerden başlayayım. Bu sene “The Lincoln Lawyer” filminde izlemiştik aktörü. Ülkemizde vizyona girer mi bilinmez ama Ryan Gosling’in başrolünde olduğu “Drive” filminde rol aldı. Film, Amerika’da 16 Eylül’de vizyona girecek. Tom Hanks’in yazıp yönetip başrolünü Julia Roberts’la üstlendiği romantik-komedi “Larry Crowne”da da rol aldı. Bu film ülkemizde 8 Temmuz’da vizyona girecek. Roberto Celestino’nun yönettiği Leave, Andrew Stanton’ın yönettiği ve Willem Daffoe ve Mark Strong’un başrolde olduğu “John Carter”, Anthony Hemingway’in yönettiği “Red Tails” ve Steven Soderbergh’in yıldızlarla dolu bir kadroya sahip olan gerilim filmi “Contagion”ın çekimlerini tamamladı.

Oyuncu durmak bilmiyor. Şu sıralar Adam Shankman’in yönettiği Tom Cruise’un başrolde olduğu “Rock of Ages”in ve Len Wiseman’in yeniden çevrim olan “Total Recall” filmlerinin çekimlerine devam ediyor. Dün aktörün Ryan Gosling, Sean Penn, Josh Brolin’li “The Gangster Squad”a katıldığı açıklanmıştı. Bundan önce de Ben Affleck’in 3.kez yönetmenlik koltuğuna oturacağı ve rehine krizini konu alan filmi “Argo”ya katıldığı açıklanmıştı. Aktörü daha uzun yıllar izleyeceğiz gibi görünüyor.


Leave a Reply