Kategoriler
haber

Can Evrenol Yeni Filminin Ayrıntılarını Açıkladı

“Baskın” adlı korku-gerilim filmiyle dikkatleri çeken Can Evrenol sıradaki filmi “Housewife”ın ayrıntılarını Screen Daily sitesi ile paylaştı.

“Baskın” adlı korku-gerilim filmiyle dikkatleri çeken Can Evrenol sıradaki filmi “Housewife”ın ayrıntılarını Screen Daily sitesi ile paylaştı. Evrenol’un yeni filmi de korku türünde olacak, ama bu kez merkezinde adından da anlaşılacağı üzere Holly adlı bir ev hanımı yer alacak. Holly 7 yaşındayken annesi öldürülür. 20 yıl sonraysa gerçeklikle bağı kopmaya başlar. Bir psikologa kendisine yardımcı olması için görünür, olaylar gelişir.Can Evrenol

Film İngilizce çekilecek ve yönetmenin dediğine göre sosyal klostrofobi, seksüellik, aile ve karabasan temalarına yer verilecek. Evrenol bu filmini hazırlarken Argento ve Fulci’den esinlendiğini söyledi. Psikolog Bruce O’Hara rolünü Danimarkalı oyuncu David Sukarai oynayacak. Başrolse henüz belirlenmedi. Evrenol’un “Perihan” adlı bir film de çekeceği açıklandı. Film Türkçe çekilecek, merkezinde melankolik bir çocuk yer alacak.