Kategoriler
haber

Candy Store’un Kadrosu Ustalarla Güçleniyor

“Traffic” filminin senaristi, “Syriana”nın senaristi ve yönetmeni Stephen Gaghan’ın yeni filminin kadro hazırlıkları hızla devam ediyor.

“Traffic” filminin senaristi, “Syriana”nın senaristi ve yönetmeni Stephen Gaghan’ın yeni filminin kadro hazırlıkları hızla devam ediyor. Gaghan bugüne dek “Candy Store” için Jason Clarke, Robert De Niro ve Fransız aktör Omar Sy’ı ekibe dahil etmeyi başarmıştı. Bu üç aktörden sonra bugün Gaghan’ın bir senedir kadroya katmaya çalıştığı Christoph Waltz’ın da filmde rol alacağı açıklandı.
Christoph WaltzTerry Gilliam’ın yönettiği “The Zero Theorem”in çekimlerini tamamlayan, şu sıralar “The Muppets…Again!” filminin çekimlerine devam eden, bu filmden sonra Tim Burton’ın “Big Eyes” ve Mike Newell’ın “Reykjavik” filmlerinde rol almayı planlayan yetenekli aktörün bu filmlerden önce “Candy Store”u çekeceğini belirtelim. Oyuncuların rolleri de belli olmuş durumda. Clarke eski bir suç örgütüne karşı savaşan bir adamı, De Niro eski bir polisi, Sy uluslararası seks ticaretini yürüten bir şerefsizi ve Waltz ise Soğuk Savaş döneminde kimliğini değiştiren bir adamı canlandıracak. “Syriana”dan sonra Gaghan gene büyük bir hikaye anlatacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın