Christian Bale, Todd Haynes’la Üçüncü Kez Çalışabilir

En son beş bölümlük Mildred Pierce dizisini çeken, bu diziden sonra başka bir yapımda çalışmayan; yıllardır da uzun metrajlı film çekmeyen yetenekli yönetmen Todd Haynes’ın bu arayı daha fazla...

En son beş bölümlük Mildred Pierce dizisini çeken, bu diziden sonra başka bir yapımda çalışmayan; yıllardır da uzun metrajlı film çekmeyen yetenekli yönetmen Todd Haynes’ın bu arayı daha fazla uzatmayıp bu sene bir film kotaracağını açıklamıştık. Patricia Highsmith’in ilk romanlarından olan Carol’ın sinema uyarlaması Haynes’a teslim edilmişti. Ama o haberden sonra filmle ilgili başka bir açıklama yapılmadı.

Şimdiyse Haynes’ın başka bir projeyle daha ilgilendiği haberi geldi. Act of God adı verilen film politik-drama türünde olacak. Haynes bu filmin başrolü için daha önce Velvet Goldmine ve I’m Not There filmlerinde çalıştığı Christian Bale’i düşünüyor. Henüz Bale’in cevabını ve Act of God’ın Carol’dan önce mi, sonra mı çekileceğini bilemiyoruz. Bale bu senenin sonlarına doğru Ridley Scott’ın Hz. Musa biofilmi Exodus’ta rol alacak. Bu film dışında çekim takvimi müsait görünüyor.

kategori:
haber

ilgili