Daniel Craig 5’leyecek!

Deneyimli aktör, iki James Bond filmi için daha anlaşma yaptı......

Bu Kasım ayında gösterime girecek olan Skyfall, Daniel Craig’in James Bond karakterini üstlendiği üçüncü film olacak. Craig, bilindiği üzere 2006’da Casino Royale ile Bond serisine başlamış ve 2008’de Quantum of Solace ile devam etmişti. Deneyimli aktör, iki James Bond filmi için daha anlaşma yapmış durumda…

Şimdiye kadar üzerine 23 adet film çekilen Ian Fleming’in ölümsüz karakterini, gelecekte çekilecek iki proje için daha Daniel Craig ile beyaz perdede göreceğiz. Hatta 24. Bond filmi için ise şimdiden 2014 yılında çekileceği söylentileri çıktı bile.

Toplamda beş adet Bond filmi ile Roger Moore (7) ve Sean Connery (6)’nin ardından gelerek en fazla bu karakteri canlandırmış üçüncü kişi olarak Hollywood tarihine geçmiş Daniel Craig, şimdilik.

Bu aralar başarılan en güzel işlerden biri olan Daniel Craig-James Bond ortalığından sinema severlerin de oldukça memnun olduğu gerçeğini göz önüne alarak, gelecek iki filmin daha değişik kurgularla bizleri şaşırtmasını temenni ederek beklemeye çekiliyoruz.

kategori:
haber

ilgili