De Niro ve Travolta Aynı Filmde Oynayacaklar


“Rolün büyüğü küçüğü yoktur” diye düşündüğünden olsa gerek arka arkaya çok kötü filmlerde rol alan ve hayranlarını üzen De Niro bir gününü bile boş geçirmemeye ve setlerden uzaklaşmamaya kararlı görünüyor. İlerleyen aylarda aktörü New Year’s Eve, Another Bullshit Night in Suck City, Freelancers, Red Lights ve The Big Wedding’te izleyeceğiz. En heyecanlandıran projesi Red Lights gözüküyor. De Niro bu filmlerin çekimlerini çoktan bitirdi, New Year’s Eve aralığın sonlarına doğru vizyona girecek. Aktör şu sıralar David O. Russell’ın yönettiği The Silver Linings Playbook filminde rol alıyor. Bu filmden sonra Sean Penn’in senaristliği ve yönetmenliğini üstleneceği The Comedian’da rol alacak.

Gelelim bir diğer yeni projesine. Sağlam seçimler yapmayarak bizleri epey üzen De Niro, John Travolta’yla aynı filmde rol alacak. Filmin adı Killing Season. Daredevil, Ghost Rider ve en son When in Rome’u yöneten Mark Steven Johnson filmin yönetmenliğini üstlenecek. Senaryoysa Evan Daugherty’e ait. Aksiyon türündeki bu projenin beni heyecanlandırdığını söylemem zor. Son derece kötü filmler çeken bir yönetmen ve şimdiye kadar sadece bir senaryo yazan bir senarist… De Niro ve Travolta’nın son dönem film seçimlerini de düşünürsek merakla beklemememiz için nedenlerimizin arttığını söyleyebiliriz.

John Travolta gelecek sene çekimlerine başlanacak olan Al Pacino’lu Gotti: In the Shadow of My Father filminde ünlü İtalyan mafya babası John Gotti Sr.’ı kotaracak. Kariyerinde ilk kez bir mafya babasını oynayacak. Ayrıca aktör, Oliver Stone’un Savages filminde de rol aldı.


Leave a Reply