Drive 2 mi Geliyor?


2011 son çeyrekte vizyona girerek, gişeleri olduğu kadar akılları da altüst eden Drive’ın, henüz kaldırdığı toz inmeden devam filmi söylentileri çıkmaya başladı.

Bildiğiniz üzere Drive filmi, James Sallis’in aynı isimli romanından beyaz perdeye aktarılmıştı. James Sallis filmin çıkışından itibaren geçen bu süre içerisinde boş durmamış anlaşılan. Geçtiğimiz günlerde Drive’ın devamı niteliğinde olacak olan “Driven” adlı kitap duyuruldu. En erken Nisan 2012’de piyasaya çıkması beklenen roman, Drive’da bıraktığımız yerden 6 yıl sonrasını konu alıyor.

Böyle bir haberden sonra akıllara doğal olarak “Acaba ikinci kitabın da filmi çekilir mi?” sorusu geliyor. Nicolas Refn’in hikayeye olan açık ilgisi ve Ryan Gosling ile birkaç projeye daha imza atacak olması, böyle başarılı bir işin ardından “Neden olmasın ki?” dedirtmiyor değil. 2012 yılının ortalarında bu konuyu daha çok konuşacağız gibi görünüyor. O zamana kadar, sizleri elimizde bulunan tek görsel materyal olan tanıtım kapağı ile başbaşa bırakıyoruz.


Leave a Reply