El Presidente: Tom Cruise ve Robert Downey Jr. Aynı Filmde


Mission: Impossible 4’un gişede beklenenlerin üstünde bir başarı sağlamasıyla önü bir kez daha açılan Tom Cruise ardı ardına sinemaseverleri heyecanlandıran projelerde rol alıyor. Sherlock Holmes ve Iron Man serileriyle ve Avengers’la meşgul olan Robert Downey Jr. bu filmlerden ötürü başka projelerde rol alamadı. Iron Man’in ve Sherlock Holmes’ün bitmesiyle rahatlayacak olan aktör yeni projelerini yavaş yavaş belirlemeye başladı.

“El Presidente” bu iki popüler aktörü biraraya getirecek. Aksiyon-komedi kırması olan El Presidente’nin yönetmenlik koltuğu için Meet the Parents’ı yöneten Jay Roach ile görüşülüyor. Filmde Cruise bir gizli servis ajanını, Downey, Jr Amerikan başkanını oynayacak. Filmin konusu hakkında pek bir bilgi yok. Çekimlerin ne zaman başlayacağı da açıklanmadı.

Tom Cruise’un yeni filmi Rock of Ages haziran ayında, One Shot 21 Aralık’ta, Oblivion 2013’ün başlarında vizyona girecek. Aktör yakın zamanda All You Need is Kill’in çekimlerine başlayacak. Bu filmden sonraysa Mission: Impossible serisinin beşinci filminin ve Van Helsing’in yeniden çevriminin çekimlerine başlayacak. Robert Downey Jr ise Avengers’tan kısa bir süre sonra Tony Stark’ı tekrar canlandırmaya hazırlanıyor. Iron Man 3’nin çekimleri yakın zamanda başlayacak. Bu filmden sonra Downey Jr, Tim Burton’la Pinocchio’nun çekimlerine başlayacak. Sherlock Holmes’un son filminin çekimleri hakkında bilgi yok.


Leave a Reply