Emma Watson, Sofia Coppola’yla Çalışacak

Emma Watson, Sofia Coppola’yla Çalışacak

Harry Potter’lardan sonra adımlarını daha dikkatli atmaya, sekiz filmde canlandırdığı Hermione karakterinden kurtulmaya ve yeteneğini sergileyeceği projelerde rol almaya çalışan Emma Watson, Sofia Coppola’nın yeni filminde rol almaya hazırlanıyor. Son çektiği Somewhere’le bazı eleştirmenlerden olumlu, bazılarından olumsuz eleştiriler alan Coppola’nın yeni filmi “The Bling Ring” adını taşıyor. Film gerçek bir olaydan esinleniyor.

2008’in ekim ayında ve 2009’un ağustos ayında Paris Hilton, Orlando Bloom, Rachel Bilson, Megan Fox ve Lindsay Lohan’ın evlerine girip üç milyon dolarlık eşyaları çalan The Burglar Bunch adındaki çetenin hikayesi anlatılacak filmde. Böylelikle Coppola kariyerinde ilk kez suç filmi çekmiş olacak. Aslında Coppola kariyerinde ilk kez “farklı” bir hikaye anlatmış olacak. Zira şimdiye dek çektiği tüm filmlerinin sorunsalları aynıydı. Coppola bu filminin aynı zamanda senaristi ve yapımcısı da olacak. Çekimler Los Angeles’ta başlayacak ama filmin başlangıç tarihi açıklanmadı.

Watson bu filmden önce David Yates’le psikolojik-dram “Your Voice in My Head” ve Guillermo Del Toro’yla “Beauty & the Beast” filmlerini kotaracak. Yates’in filminde psikolojik sorunlar yaşayan bir kadını, Del Toro’nun filmindeyse çirkine aşık olan güzel kızı oynayacak. Coppola’nın filmindeki rolüyse açıklanmadı.


Leave a Reply