Fargo’nun İkinci Sezon Hazırlıkları Devam Ediyor

Bu sene FX ekranlarında on bölüm boyunca izleyiciyi kendisine bağlayan “Fargo”nun tek sezonlu olması planlanıyordu. Ama gördüğü ilgi ve aldığı Emmy adaylıkları sayesinde dizi, antoloji dizisi haline geldi. Yani tıpkı “True Detective” gibi ikinci sezonuna başka bir öykü, mekân ve karakterlerle devam edecek.

fargo dizi

Dizinin showrunner’lığını üstlenen Noah Hawley on bölümün senaryosunu tamamlamak üzere. İkinci sezonun çekimlerine ocakta başlanacağı için oyuncu kadrosu oluşturulmaya başlandı. Dizide rol alacak ilk isimler şunlar: Kirsten Dunst, Jesse Plemons, Rachel Keller, Jeffrey Donovan ve bir ihtimal Nick Offerman. Önümüzdeki günlerde kadroya daha fazla kişi katılacaktır.

Gelen bilgilere göre Dunst, Hollywood yıldızı olmak isterken evinde tıkılı kalan bir kadına, Peggy Blomquist’e; Plemons ise ondan çok farklı olup bazen onu anlamasa da her daim onu destekleyen kocası Ed’e (bir kasabın yardımcısıdır Ed) hayat verecekler. Gene on bölümden oluşan “Fargo” ilk sezonda Keith Carradine’ın canlandırdığı Lou’nun ’79 yılındaki haline, Vietnam Savaşı’ndan dönüp bir cinayeti soruşturmaya başlamasına odaklanacak. Öyküde Molly’nin çocukluğuna ve annesine de yer verilecek. “Fargo”yu gelecek sene bu zamanlarda izleyeceğiz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın