Gelecek Thandiwe Newton Filmleri

Westworld’ün dördüncü sezonunun çekimlerini sürdüren Thandiwe Newton’ın gösterime girmeyi bekleyen 3 filmi daha var. Gelecek Thandiwe Newton Filmleri toparlamamızda bu filmlere yer verdik.

Reminiscence

Yönetmen: Lisa Joy
Oyuncular: Rebecca Ferguson, Hugh Jackman, Thandiwe Newton, Natalie Martinez, Cliff Curtis, Angela Sarafyan
Konu: Nick Bannister (Hugh Jackman), insanların zihinlerinde dolaşarak suçları çözen bir özel dedektiftir. Küresel ısınma nedeniyle sulara gömülmüş Miami’de hayatını sürdürürken, yeni müşterisi hayatını değiştirecek bir maceraya sürükler.
Durum: Gösterimi iki kere ertelenen film, bu ay gösterime girecek. Thandiwe Newton’ı filmde yardımcı bir rolde izlesek bile Westworld’de birlikte çalıştığı Lisa Joy, kendini gösterebileceği bir alan açacaktır.

All the Old Knives

Yönetmen: Janus Metz
Oyuncular: Chris Pine, Laurence Fishburne, Thandiwe Newton, Jonathan Pryce, Corey Johnson, Sue-Lynn
Konu: Aynı zamanda eskiden sevgili olan iki CIA ajanı, 6 yıl önce çok kötü giden ve bir köstebek olduğu şüphelenilen bir operasyonu araştırmak için bir araya gelir. Viyana’daki olay deşildikçe ortaya daha derin ihmaller çıkacaktır.
Durum: Çekimleri tamamlanan film, post-prodüksiyon aşamasında… Thandiwe Newton’ın bir aksiyon filminde başrolde sergileyeceği performans kariyerinde bir sonraki aşamaya geçmesini sağlayacaktır.

God’s Country

Yönetmen: Julian Higgins
Oyuncular: Thandiwe Newton, Jefferson White, Tanaya Beatty, Jeremy Bobb, Kai Lennox
Konu: Ormanın kıyısında tek başına yaşayan bir profesörün kendi özel arazisinden geçen iki avcıyla yaşadığı olaylar filmin ana konusunu oluşturuyor.
Durum: Newton bu filmin de çekimlerini tamamlamış durumda… Neo-western olarak adlandırılan türe Westworld sayesinde çok da uzak olmadığını söyleyebiliriz. Gerilim filmlerinde zaten çok başarılı olduğunu sayısız kez gördük.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın